224 відгуків
+380 (67) 804-23-50
Интернет-магазин электроники "E-Tech"

Гироскутер і міні-сігвей - в чому різниця?

Гироскутер і міні-сігвей - в чому різниця?
Гироскутер і міні-сігвей - в чому різниця?
Що таке сігвей?
Що б дізнатися різницю між гироциклом і міні-сігвея, потрібно для початку знати, що ж таке сігвей. Багато хто напевно бачили його в кіно, рекламі або музичних кліпах. Це досить велике , електричне засіб пересування. Перші прототипи з'явилися в 90-ті роки. З'явилася ідея використовувати гіроскопічні датчики, щоб утримувати положення водія паралельно підлозі. Сігвей - це двоколісної засіб пересування, яке, також як і у гироскутера, платформу і рульової стовп або кермо, з допомогою якого і здійснюється управління ним.
Різниця між сігвея і гироскутером
Першою різницею стала система керування цими засобами пересування. У гироскутера, повороти здійснюються за рахунок нахилу тіла водія. У сігвеях управління стоїть на рульовому стовпі або як в народі його називають "ручкою". Ще однією головною відмінністю це звичайно ж розмір самого засобу пересування. Сігвей в кілька разів більше ніж гироскутер і важить значно більше. Діаметр коліс в 3-4 рази більше ніж у гироскутера. Якщо порівнювати потужність і внутрішню комплектацію, то сігвей звичайно ж краще в цьому плані. Швидкість же не настільки вище у сігвеях. Є гироциклы, швидкість яких досягає 25 км/ч. Сігвей ж має максимальну швидкість 20 км/год, Що не значно вище. Акумуляторні батареї у сігвеях могутніше і мають більший заряд.
У середньому потужність батарей у гироскутера дорівнює приблизно 4400 мА/год, у сігвеях ж 12000 мА/год, Але з-за великої ваги сігвеях, максимальний шлях на який ви зможете проїхати, не сильно перевищує той же шлях у гироскутера. У сігвеях він становить 30-40 км. У гироскутера у хороших моделей є запас ходу до 25-30 км. найголовнішим мінусом сігвея став його вагу, він важить практично в 5 разів більше гироскутера, він досить мобільний і сильно громіздкий, для деяких ділянках міста. Щоправда, з-за великих коліс він має велику прохідність по бездоріжжю. На ньому можна їздити по снігу, бруду, в дощ і навіть сніг. Ну і найголовнішою відмінністю є ціна. Ціна на сігвеї вище приблизно в 4-5 разів.
Сігвей, міні-сігвей і гироскутер
Гироскутер і міні сігвей в чому різниця? Міні-сігвей (міні-скутер) і гироскутер, на ринку України в інтернет-магазинах і простих магазинах, мають один і той же зміст. Як тільки не називають гироскутеры. Якщо ви шукаєте в інтернеті за запитом гироскутер або міні-сігвей, то вам прийдуть одні й ті ж сайти. Тому що у нас в Україні немає різниці між гироскутерами і міні-сигвеями. Тому сміливо можна користуватися і тим і тим поняттям.
Але в дійсності міні-сігвей і гироскутер це різні речі. Вони по різному виглядають і по різному діють, і навіть ціни на них різні. Як ми вже розібралися, гироскутер має принцип дії гіроскопічних датчиків, так само як і у сігвеях. Але різниця у сігвеях і у гироскутера є. Але чим міні-сігвей відрізняється від гироскутера?
Різниця перша, міні-сігвей слово міні, це модель має менший розмір і масу ніж сігвей. Тобто це сігвей але більш меншого розміру. Таких моделей дуже багато в інтернеті, це або гироскутеры з вбудованим рульовим стовпом або ручкою, або гироскутеры з міні-ручкою. Це такий міні-сігвей, у якого ручка впирається в ноги, і допомагає не впасти водієві. А гироскутеры ж все практично продаються без ручки. Так є і моделі до яких можна докупити рульової стовп і кататися разом, але це все одно буде залишатися гироскутером. Якщо бути простіше, все що продається з ручкою це міні-сігвей, що без неї, це гироскутер.
Багато магазини та інтернет-магазини називають міні-сигвеями гироскутеры які мають діаметр коліс 8 і 6.5 дюймів. Але це не правильно, це все гироскутеры. І навіть якщо у гироскутеры будуть колеса 20 дюймів, він все одно буде називатися гироскутером. Єдина модель гироскутер mini - це модель Умка для дітей, яка має ще менший діаметр коліс.
Найголовніші відмінності
Міні-сігвей (Mini-segway) і гироскутер у чому ж головні відмінності? Перші найголовніші відмінності - це комплектуючі. Міні-сігвей має трохи більший розмір і вагу ніж стандартний гироскутер. Та зрозуміло, це із-за додаткової ручки. Але так само на міні-сігвей багато виробників ставлять дві батареї і більший діаметр коліс. У міні-сігвея середня швидкість серед усіх представлених моделей на ринку дорівнює приблизно 20 км/год. У гироскутера ж 15 км/год, що явно нижче. Потужність двигунів ж у гироскутера практично на всіх моделях складає 700 Ватт, у міні-сігвея ж починається від 1000 Ватт.
Ну, звичайно ж, вартість. У міні-сигвев вартість в середньому починається від 6000 грн. У гироскутеров ціна нижча - від 3500 грн. Якщо порівнювати за якістю гироскутер і міні-сігвей. То якість збірки, спайки внутрішніх деталей, матеріалів і всього іншого, то різниці тут практично немає. Також у гироскутеров є моделі з двома і трьома платами, у міні-сігвеях всі моделі починаються від 3-х плат. Хоча з осені 2015 року, всі гироскутеры роблять з 3-ма платами. Єдине, що хочеться додати, у гироскутеров дуже багато підробок, які коштують приблизно так само, як і оригінальні моделі, але при цьому вони в рази гірші за якістю.
Популярні моделі міні-сігвеях
Міні-сгвей Xiaomi Ninebot Mini
Одна з найпопулярніших моделей міні-сігвеях. Фірма Xiaomi по справжньому щільно підійшла до створення міні-сігвеях. По-перше, оригінальний і цікавий дизайн, дозволить вам відчути себе в майбутньому. В першу чергу хочеться розповісти про потужних 400 Ватних двигунах, загальна потужність виходити 800 Ватт. Що в два рази вище ніж у стандартних моделей гироскутеров Smart Balance.
Така потужність дозволить вам безперешкодно їздити по будь-яких поверхнях без шкоди для нутрощів самого міні-сігвеях. Він здатний їздити по снігу, бруду, землі і нерівній дорозі. При цьому він не вимикається, якщо ви різко наїжджаєте на бордюр або колеса потрапляють в яму. Так що якщо порівнювати гироскутер і міні-сігвей по потужності двигунів, то міні-сігвей Ninebot Mini тут явно виграє.
Швидкість на якій ви зможете весь час їздити становить 20 км/год. Це в три рази вище, ніж швидкість звичайної пішої ходьби. Багато відзначають відчуття польоту при використанні цього девайса. Максимальний переносимий вага становить 120 кг. Тому він підійде практично для будь-якої людини. Великі колеса здатні їздити по всіх типах поверхонь, а протектор не дасть вашому міні-сигвею прослизати в сніг або дощ.
Автоматична система стабілізації потужності дозволить вам їздити і не збавляти темп у важких ділянках дороги. При наїзді на камені або опуклі частини дороги, потужність автоматично підвищується, і при цьому ви не втрачаєте швидкість їзди. Відстань між платформою і землею становить 9 см, таку відстань дозволяє вам їздити по неглибоким калюжах і піску.
Міні-сігвей Xiaomi Ninebot mini має захист від вологи, пилу і дрібного піску. Клас IP54 - це силіконова прошарок між відкритими ділянками корпусу міні-сігвеях. Саме вони і захищають модель від негоди.
Про стан міні-сігвея можна стежити через спеціальний додаток. З її допомогою ви зможете стежити за середньою швидкістю міні-сігвеях. Щоб заблокувати або розблокувати його. Включити навчальний режим, який відрізняється від стандартного режиму підвищеної балансуванням і зниженою швидкістю. За допомогою цього додатка ви зможете включити "безпілотний режим"і стежити як міні-сігвей їздить один. Так що його можна використовувати як радіо керовану машинку приєднавши свій телефон за допомогою Bluetooth. У цього міні-сігвея дуже багато тонких налаштувань балансування , швидкості і т. д. З їх допомогою ви зможете налаштувати свій сігвей саме під себе.
Цікава система підсвічування, яка змінює свій колір при різних маневрах міні-сігвеях. Є система передніх фар, яка освітлює дорогу при катанні в темний час доби. Задні ліхтарі мають синій колір, при гальмуванні вони починають світити червоним кольором, а при поворотах та інших рухах світять помаранчевим. Так само ви зможете самі налаштувати систему кольорів підсвічування, для різних режимів, і вибрати свої улюблені кольори. Вибір кольорів дуже великий понад 14 млн.
В цьому міні-сігвеї стоять оригінальні літій-іонні акумулятори №-18650. Це батареї 5C класу, дозволять вам проїхати 25 км на одному заряді. Також є BMS-система управління акумуляторами. Ця система дозволяє зчитувати інформацію про використовуваної потужності і енергії батареї і в процесі розподіляти енергію в розумному режимі, економлячи її. Міні-сігвей сам сповістить вас і відправить повідомлення на телефон, про те що батарея швидко розряджається і вам не потрібно постійно стежити і дивитися вниз.
Головною відмінністю від інших міні-сгвеев, це короткий рульової стовп, який допомагає при управлінні. З його допомогою управління стає більш плавним і при цьому чутливим. Він допоможе вам триматися на самій моделі і не впасти в якихось важких ділянках дороги. Це модель коштує від 30000 рублів на російському ринку, але це того варто.
Максимальна швидкість: 20 км/год
Потужність двигунів: 800 Ватт (по 400 Ватт на кожне колесо)
Розмір коліс: 10.5 дюймів
Максимальна вага навантаження: 120 кг
Акумулятор потужністю: 6200 мА/год
Максимальний шлях: 25 км
Час зарядки батареї: 4 години
Висновок
Чим відрізняється гироскутер і міні-сігвей? Відмінностей багато, але вони не значні. Найголовніше правильно підібрати для себе або гироскутер, або міні-сігвей. Головне знати, за яким типом доріг ви збираєтеся їздити, і чи потрібен вам рульової стовп. Пам'ятайте, що в інтернет-магазинах в Росії слова "гироскутер" і "міні-сігвей" мають одне і теж значення.
Хіти продажів:
Міні сігвей Ninebot Mini Robot 54V Білий
Гироскутер SMART BALANCE PRO 10.5 Фіолетовий космос
Гироскутер SMART BALANCE 6.5 Хіп-Хоп
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner